Elektronik Nargile

1 ay önce

Elektronik Nargile

Elektronik nargile, geleneksel bir nargile bulutunu mükemmel bir şekilde kopyalayan, ancak zararlı kömür veya yığın içermeyen, taşınabilir bir e-nargiledir! Üretilen buhar ılıktır ve malzemenin boyutu dikkate alındığında bulut etkileyici derecede kalındır!
3200mAh pil ve entegre dirençli değiştirilebilir kapsül kartuşları ile donatılmıştır. Bu kartuşlar, tankı yeniden şarj etmeden veya doldurmadan uzun saatler boyunca elektronik sigara kullanımı için 6ml'lik bir e-likit tankına sahiptir.
 
Nargile Air herhangi bir ayar gerektirmez, her şey otomatiktir! Güç, takılı kartuşa otomatik olarak uyum sağlar ve emme sırasında buğu üretimi otomatik olarak etkinleştirilir!


E-Nargileyi açma/kapama:
Pilin altında bulunan kaydırmalı buton, elektronik Nargileyi açıp kapatmanıza olanak sağlar.

 
Buhar tetikleme:
Solunum sırasında buhar üretimi otomatik olarak tetiklenir.Nefes Sensörlüdür!
Doldurma:
Kartuşu yerinden çıkarınız, silikon kapağını kaldırınız ve tankı e-likit ile doldurunuz.

LED aydınlatmayı Etkinleştirme/Devre Dışı Bırakma:
Pilin altında bulunan kaydırmalı düğme, e-nargile'yi LED aydınlatmalı veya LED aydınlatmasız açmanıza olanak sağlar.
 
 
Kullanım talimatları:
Elektronik Nargilenizin pilini, kit içerisinde verilen kabloyu kullanarak düşük voltajlı (tavsiye edilen 1A Adaptör) bir USB prizine ( telefon şarj cihazınıza değil , bilgisayarın USB portu, internet kutusu vb. ) takarak şarj edin. İdeal olarak, ömrünü uzatmak için elektronik nargile pilini kalan şarj seviyesi %20'ye ulaştığında şarj edin. Kitinizi sıcaklığın -5°C ile 50°C arasında olduğu ve nem seviyesinin aşırı yüksek olmadığı bir ortamda saklamanız ve kullanmanız önerilir. Aynı şekilde e-Nargilenizi aşırı ısınmış bir ortamda (örneğin arabanızda veya radyatörün yakınında) saklamayın. “Klasik” elektronik sigaralarda olduğu gibi e-Nargile'nin rezistanslarının da sınırlı bir kullanım ömrü vardır  (yaklaşık 2 ila 4 hafta). E-likitinizin aromasında bir değişiklik, üretilen buhar miktarında bir azalma veya hafif bir yanık tadı fark ettiğinizde bobininizi değiştiriniz.